S těžkým srdcem Vám oznamujeme, že Aeskulap Golf Tour 2015 se z organizačních důvodů NEKONÁ! Děkujeme za pochopení.

Hlavní stránka

Vážení a milí příznivci golfu!

Je mi velkou ctí Vás opět přivítat na stránkách 1. opravdové golfové tour pro lékaře, farmaceuty a zdravotní sestry s názvem Aeskulap golf tour. V tomto roce bychom rádi navázali na úspěšný první ročník této tour, který proběhl v roce 2012. Veškeré detaily o 1. ročníku naleznete v nově vytvořeném archivu.

Pro tento rok jsme pro Vás připravili spoustu novinek, se kterými Vás budeme postupně seznamovat. Většinu novinek naleznete v sekci Systém hry. První a důležitou novinkou je navýšení počtu hřišť a vytvoření konceptu víkendových turnajů. Konkrétní datumy jednotlivých turnajů naleznete v sekci Kalendář. Víkendové turnaje jsou koncipovány tak, že hřiště jsou v blízké dojezdové vzdálenosti a je možné tak strávit příjemný víkend na golfovém hřišti s celou rodinou či přáteli. V případě Vašeho zájmu Vám zajistíme na příslušném hřišti ubytování.

Další důležitou novinkou je výběr finálového hřiště, kterým je pro tento rok Kunětická Hora. Rovněž jsme upravili systém bodování, bližší informace naleznete opět v sekci Systém hry. Pro vítěze celé tour budou připravené atraktivní ceny.

Věřím, že všechny uvedené novinky Vás potěší a že se nám podaří rozšířit naši tour o další hráče. Sledujte proto prosím pečlivě naše stránky, kde Vám budeme přinášet další novinky.

Přeji Vám všem ze srdce krásné golfové zážitky a pěknou hru!

Tým Aeskulap Tour